Aby jste mohli fungovat, potřebujete následující:
1. Placený účet u webshare.cz Jméno a Heslo (doporučuji mrknout na slevomat mají ceny jako webshare v limitovaných akcích)
2. Případně placený účet u kra.sk (tady je původní streamcinema ale kluci se rozhádali takže starý obsah je stejný jen novinky jedou jinak)
3. instalovaný plug-in v KODI buď pro WEBSHARE nebo pro KRA (popisuji níže)
4. pro titulky zdarma účet u www.opensubtitles.org Jméno a Heslo
----

A teď k tomu plug-inu. Možností je několik, buď si stáhnete plugin z internetu nebo takzavný repozitář v ZIP, který umožňuje automatickou aktualizaci plug-inu (doporučuji).
Cesta k ZIP repozitáři pro účet WEBSHARE.cz je https://repo.sc2.zone/ případně ke stažení zde
Cesta k ZIP repozitáři pro účet KRA.sk je https://cder.sk/ řípadně ke stažení zde

Jak repozitáře nastavit v KODI:
1. Spusť KODI a běž do nastavení

2. běž do nastavení Souborů
>
3. Přidej Zdroj
>
4. Postup podle očíslované ruky, - krok číslo 2 zadej repozitář pro WEBSHARE (https://repo.sc2.zone/) nebo KRA(https://cder.sk/) a krok číslo 3 tvůj název pro repozitář (WS nebo KRA)
>
5. Pokud je vše v pořádku, zobrazí se tvůj název v levém okně, pokud ne znovu zadej cestu k médiím
>
6. Vyskoč do hlavní nabdídky a nainstaluj repozitář
  6.1. běž do nastavení stejně jako bod 1.
  6.2. běž do nastavení doplňků
>
  6.3. Zvol instalovat ze souboru zip stejně jako 27.4.2020 bod 4.
>
  6.4. , běž do aresáře s tvým názvem repozitářem (WS nebo KRA) a vyber ho (repository.hacky.kodi16-1.0.6.zip nebo repository.cder.sk-1.0.4.zip
7. po instalaci repozitáře vyskoč do nastavení doiplňků bod 6.3 a zvol "instalovat z repozitáře", tam v doplňcích pro video najdeš Strem Cinema, ten nainstaluj
8. U Webshare stream cinema (takový modrý obrázek) se automaticky spustí průvodce pro zadání jména, hesla pro titulky i pro webshare. U kra.sk to musíš udělat v nastavení doplňku (klidně až ho spustíš z hlavního menu). 9. Až spustíš doplněk z hlavního menu bod 1. Doplňky (modrý = webshare, Bílý = kra.sk) tak je potřeba nastavit jméno a heslo (vjedeš do doplňku a das sipku vlevo a nastavení)
>
10. Nakonec doporučuji vypnout a zapnout Kodiho